Пластиковий або текстильний: який валізу краще вибрати?
Збираючись у подорож чи відрядження, тобі потрібно брати з собою треба самі речі, але найчастіше їх досить велика кількість. В просту сумку все навряд чи складеш, так до того ж це вкрай непрактично. Тому, більшість користувачів набувають в магазинах і в інтернеті пластикові або текстильні валізи. Після виникнення цього товару, суперечки з приводу того, який продукт крутіше не замовкають. Безумовно, комусь до душі один тип, а іншому другий. З-за цього, правильної відповіді на наступне запитання: який же валізу купити полікарбонатний або текстильний не знає ніхто.
Знайте, коли Ви зайдете в магазин, в якому в наявності тільки пластикові валізи, Вас будуть переконувати, що вони крутіше текстильних, ну і відповідно навпаки. Але на ринку є ще один вид дорожніх валіз це алюмінієві, але їх вартість дуже висока. Далеко не всі можуть дозволити собі такий товар. Тому, перш за все поговоримо про переваги і недоліки пластикових валіз. Насамперед, валізи, які виготовляють з алюмінію або пластику, мають міцною основою. Цей вид більш застрахований від пошкоджень, і сумки з полікарбонату важче поламати.
Розберемо головні плюси таких валіз.
-
Такий матеріал, як пластик, більш твердий, із-за цього Ваші вечірні сукні або елегантні костюми в даному валізі не будуть пом'ятими. Даний валізу яскравіше і має велику палітру фарб, тому знайти саме Ваш багаж на стрічці серед інших елементарно і просто.
-
Полікарбонат вологостійкий, легко чиститися, коштує всього-навсього після відпустки витерти вологою ганчірочкою, а потім уставити на полку, поки Ви будете чекати наступного відпочинку.
-
Ручка у даного багажу розміщена так, що під час транспортування валізи весь тягар падає не на кисть руки, а на конструкцію, з-за цього по якому б Ви курсом не відправилися, втоми зовсім не буде.
-
По скільки валізу зроблений з надійного матеріалу, то і термін її служби значно більше.
Тепер же розглянемо недоліки пластику:
-
Пластик або полікарбонат - це матеріал, який дряпається, що не скажеш про тканинному. Якщо він не захищений спеціальною плівкою, то досить швидко втратить свій гарний зовнішній вигляд. Однак, і текстильний, при відсутності правильного догляду, через деякий час стане не привабливим. Виробники знають про цю особливості, тому такий тип валіз експортують в плівці, яку спеціально більшість навіть і не знімають. Наявність плівки можна замістити лише більш матовим покриттям, тобто якщо позбутися від плівки, валізу на вигляд буде як глянцевий. Все ж якщо плівку залишити, і обмотати стрейч, то валізу буде немов новий.
-
Ще одним недоліком є його допустиме пошкодження, наприклад у разі потрапляння гострого і досить важкого предмета на нього, із-за якого може з'явиться тріщина. Але на особистому досвіді знаю, що таке відбувається вкрай рідко, щоб відмовити собі від ексклюзивного і стильного валізи.
Довговічне чи полікарбонатне виріб? Скоріше так, ніж ні. Ваші особисті речі будуть у безпеці від поломок чи пошкоджень, правда головне не піддавати валізу під значний тиск.
Що ж має на увазі під собою сучасний текстильний валізу?
Нинішні текстильні валізи виготовляють з різних типів тканини. Що ж за валіза Вам краще придбати це тільки справа твоїх бажань і фінансового стану.
Тепер же розглянемо головні переваги тканинних валіз:
-
Основний плюс цього типу аксесуара це,звичайно ж, міцність. Оскільки текстиль податливі і витривалішими пластику. Ось із-за цього, саме цей чемодан витримає майже всі фізичні навантаження.
-
Якщо так станеться, що Ваш чемодан подряпається, то такі дефекти на ньому не будуть кидатися в очі, на відміну від пластикових виробів.
-
Текстильний валіза може транспортувати набагато більшу кількість речей, оскільки він має здатність розтягуватися.
Розберемо тепер головні недоліки таких валіз:
-
Якщо ж матеріал, з якого виготовлений Ваш чемодан досить м'який, то він не завжди зможе захистити Ваш багаж або крихкі предмети від пошкоджень і тріщин.
-
Така валіза легко розрізати, тому Ви не завжди можете уберегти себе від такого неприємного моменту, як крадіжка. Тому завжди треба око та око за цінними речами, а головне Вашими грошима.
-
Текстильний валізу незахищений від різного роду забруднень, тому потребує періодичного чищення та догляду.
Якщо все ж Вам важко зробити вибір, який же валізу Ви хочете собі придбати і який все-таки краще, то почитайте рекомендації та відгуки різних людей, які користувалися і тканинним, і пластиковим валізою, а так само врахуйте всі переваги і недоліки, а після цього вже зі спокійною душею купуйте супутника Вашого незабутнього відпочинку.
Інші статті