Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має форму трапеції, пошита з натуральної шкіри. Сумка має 2 просторих відділення з перегородкою на металевої блискавки. Всередині є кілька кишеньок. Для носіння передбачені довгі ручки, що дають змогу носити аксесуар не тільки в руці, але й на плечі.


Розміри:
Висота 30 см
Ширина 42 см
Глибина 13 см.


Чому варто купити в нас:
- Швидка та надійна доставка;
- Доступні та привабливі ціни.
- Ми завжди перевіряємо замовлення перед відправленням, якщо все ж Вам доставили товар із дефектом, ми гарантуємо обмін або 100% повернення грошей.
- Доставка впродовж 1-2 дня по всій Україні.
Також рекомендуємо ознайомиться з іншими товарами в нашому інтернет-магазині:
lostbag.com.ua
Якщо ви маєте якісь питання, телефонуєте або пишіть нам. Ми уважно виступимо вас і, звичайно ж, допоможемо розв'язати будь-яке питання. Адже ваше задоволення від придбання — це те, заради чого ми й працюємо. Якщо ви залишилися задоволені після співпраці з нами, будемо раді вашим відгукам.
Приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Ширина | 13 мм |
| Підкладка | Так |
| Форма | Трапеція |
| Довжина | 42 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Виробник | Galanty |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Тип застежки | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Ручки | Дві |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Молодіжний |
- Ціна: 1 845 ₴







