Сумка жіноча шкіряна від Galanty Сіра
Унікальний дизайн, ідеальна форма та бездоганна якість — все це поєднується в цій моделі, яка виготовлена з натуральної шкіри. Така сумка підійде ка під офісний стиль, так і під вечірній образ.

Сумка містка, але водночас дуже компактна. Усередині кілька кишень, у які можна покласти невеликі предмети й одне основне відділення, де без проблем помістяться документи, папка, блокнот і косметичка. Одна з основних переваг цієї моделі — можливість регулювання ручок за висотою.

Розміри:
Висота 23 см
Ширина 30 см
Глибина 12 см.
Чому варто купити в нас:
- Швидка та надійна доставка;
- Тільки якісний товар;
- Доступні та привабливі ціни.
- Ми завжди перевіряємо замовлення перед відправленням, якщо все ж Вам доставили товар із дефектом, ми гарантуємо обмін або 100% повернення грошей.
- Доставка впродовж 1-2 дня по всій Україні.
- Є накладна плата;
- Понад 3 роки досвіду з продажу сумок і валіз, допоможемо та проконсультуємо в будь-якому питанні.
Також рекомендуємо ознайомиться з іншими товарами в нашому інтернет-магазині:
lostbag.com.ua
Якщо ви маєте будь-які питання, телефонуєте або пишіть нам. Ми уважно виступимо вас і, звісно ж, допоможемо розв'язати будь-яке питання. Адже ваше задоволення від придбання — це те, заради чого ми й працюємо. Якщо ви залишилися задоволені після співпраці з нами, будемо раді вашим відгукам.
Приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 570 ₴










