Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальний дизайн, ідеальна форма та бездоганна якість — все це поєднується в цій моделі, яка виготовлена з натуральної шкіри. Така сумка підійде під офісний стиль, у неї запросто можна помістити папку формату A4, а також вона прикрасить Ваш вечірній образ, оскільки вона має властивість трансформуватися.


Сумка дуже містка. Усередині кілька кишень, у які можна покласти невеликі предмети й одне основне відділення, де без проблем помістяться документи, папка, блокнот і навіть ноутбук.

Розміри:
Висота 24 см
Ширина 35 см
Глибина 15 см.
Чому варто купити в нас:
- Швидка та надійна доставка;
- Доступні та привабливі ціни.
- Ми завжди перевіряємо замовлення перед відправленням, якщо все ж Вам доставили товар із дефектом, ми гарантуємо обмін або 100% повернення грошей.
- Доставка впродовж 1-2 дня по всій Україні.

Також рекомендуємо ознайомиться з іншими товарами в нашому інтернет-магазині:
lostbag.com.ua
Якщо ви маєте будь-які питання, телефонуєте або пишіть нам. Ми уважно виступимо вас і, звісно ж, допоможемо розв'язати будь-яке питання. Адже ваше задоволення від придбання — це те, заради чого ми й працюємо. Якщо ви залишилися задоволені після співпраці з нами, будемо раді вашим відгукам.
Приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Ширина | 15 мм |
| Підкладка | Так |
| Форма | Трапеція |
| Довжина | 35 мм |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Виробник | Galanty |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 1 основний |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Тип застежки | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Ручки | Дві |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Молодіжний |
- Ціна: 1 595 ₴








