влевовправо

Гаманець чоловічий Boston B103 Чорний
- В наявності
- Код: B103-Black
485 ₴
+380 (63) 049-53-00
- +380 (97) 612-21-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виріб пошитий з натуральної шкіри в синьому кольорі. Розміри гаманця дозволяють носити його в задній кишені джинсів або внутрішній кишені піджака. Мінімальний набір відділень розташований всередині: передбачені кишені для купюр (є одна кишеня на блискавці), пластикових карток і монет. Так само є кілька прозорих і прихованих кишень. Лицьова сторона лаконічно прикрашена фірмовим значком. Широкий асортимент шкіряних аксесуарів в нашому інтернет-магазині дозволяє підібрати і купити шкіряний гаманець на будь-який смак собі і своїм близьким.

-
Матеріал: натуральна шкіра;
-
Колір: синій;
-
Розміри (ШхВхТ, см): 10,5х8,5х2,5.

-
(3) три клітинки для кредитних карток;
-
(3) три відділення для купюр (одна на блискавці);
-
(2) два прилеглих кишені;
-
(2) два прозорих віконця;
-
(1) одна монетниця на кнопці.
Особливості:
-
гаманець невеликого розміру;
-
є маленька монетниця;
-
пошитий з натуральної шкіри;
-
відмінний варіант на подарунок чоловікові.
Чому варто придбати у нас:
- Швидка та надійна доставка;
- Доступні і привабливі ціни.
- Ми завжди перевіряємо замовлення перед відправкою, якщо все ж Вам доставили товар з дефектом, ми гарантуємо обмін або 100% повернення грошей.
- Доставка на протязі 1-2 дні по всій Україні.

Також рекомендуємо ознайомитися з іншими моделями в нашому інтернет-магазині. Переходьте за посиланням:

Якщо у вас є які-небудь питання, телефонуйте чи пишіть нам. Ми уважно вислухаємо вас і, звичайно ж, допоможемо вирішити будь-яке питання. Адже ваше задоволення від придбання — це те, заради чого ми і працюємо. Якщо ви залишилися задоволені після співпраці з нами, будемо раді вашим відгукам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 485 ₴






