Гаманець чоловічий ST Leather ST-1 Чорний
Компактні розміри, швидка фіксація на магніти та мінімальний функціонал — це головні переваги цієї моделі. Усередині є основні відділення для купюр (одне на блискавці), кишенька для дрібниць і комірки для декількох пластикових карток. Матеріалом є натуральна шкіра чорного кольору.

-
Матеріал: натуральна шкіра;
-
Колір: чорний;
-
Розміри (ШхВхТ, см): 11,5х9х3.

Структура
-
(3) три кишені для купюр (одна на блискавці);
-
(3) три відділення для пластикових карток;
-
(1) одна кишеня для дрібниць;
-
(2) дві прилеглі кишені.

Особливості:
-
натуральна яловичина;
-
класичні розміри;
-
кишеня на блискавці;
-
фіксація на магніт;
-
оригінальний чоловічий подарунок.

Чому варто купити в нас:
- Швидка та надійна доставка;
- Тільки якісний товар;
- Доступні та привабливі ціни.
- Ми завжди перевіряємо замовлення перед відправленням, якщо все ж Вам доставили товар із дефектом, ми гарантуємо обмін або 100% повернення грошей.
- Доставка впродовж 1-2 дня по всій Україні.
- Є накладна плата;
- Понад 3 роки досвіду з продажу сумок і валіз, допоможемо та проконсультуємо в будь-якому питанні.
Також рекомендуємо ознайомиться з іншими товарами в нашому інтернет-магазині:
Якщо ви маєте будь-які питання, телефонуєте або пишіть нам. Ми уважно виступимо вас і, звісно ж, допоможемо розв'язати будь-яке питання. Адже ваше задоволення від придбання — це те, заради чого ми й працюємо. Якщо ви залишилися задоволені після співпраці з нами, будемо раді вашим відгукам.
Приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 555 ₴




