влевовправо

Гаманець чоловічий ST Leather ST291 Black
- В наявності
- Код: ST291 Black
795 ₴
+380 (63) 049-53-00
- +380 (97) 612-21-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже популярна та стильна модель гаманця. Складається з двох частин: одна на блискавці, у ній є поділ на дві секції та кишеня на блискавці в перегородці; друга з фіксацією на кнопки, призначена для зберігання пластикових карток (вміщує понад 10 карток). Матеріалом слугує натуральна яловичина шкіра (у перегородці використовується текстильний підкладковий матеріал, у стінках виробу — яловичи та свиняча шкіра).

-
Матеріал: натуральна шкіра;
-
Колір: чорний;
-
Розміри (ШхВхТ, см): 10х20х3,5..

Структура:
-
(2) дві прилеглі кишені;
-
(2) дві секції для купюр (під однією змійкою);
-
(1) одне відділення на блискавці (у перегородці);
-
(10) десять секцій під пластикові картки;
-
(2) два прозорі вікна;
-
(1) одна глибока зовнішня кишеня.


Чому варто купити в нас:
- Швидка та надійна доставка;
- Доступні та привабливі ціни.
- Ми завжди перевіряємо замовлення перед відправленням, якщо все ж Вам доставили товар із дефектом, ми гарантуємо обмін або 100% повернення грошей.
- Доставка впродовж 1-2 дня по всій Україні.

Також рекомендуємо ознайомитися з іншими моделями в нашому інтернет-магазині. Переходьте за посиланням:
Якщо ви маєте будь-які питання, телефонуєте або пишіть нам. Ми уважно виступимо вас і, звісно ж, допоможемо розв'язати будь-яке питання. Адже ваше задоволення від придбання — це те, заради чого ми й працюємо. Якщо ви залишилися задоволені після співпраці з нами, будемо раді вашим відгукам.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Виробник | ST |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
- Ціна: 795 ₴








